سابقه کاری بالا

مجموعه ما با افتخار بیش از یک دهه در این زمینه فعالیت و اعتبار بالایی دارد

رضایت مشتریان

رضایت مشتریان برای مجموعه ما یکی از مهم ترین معیار هاست

فروش در سراسر ایران

محصولات ذوب فلزات چدن ریزان پیشرو به سراسر ایران ارسال میشود

درباره ما

کیفیت خدمات یکی از مهم ترین اصول در چدن ریزان پیشرو

شرکت چدن ریزان پیشرو در سال 1390 با مسئولیت محدود تاسیس گردیده ، که هم اکنون در زمره شرکت های برتر صنعت داربست فلزی کشور شناخته می شود . ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که در توسعه و تعالی زیر ساخت های عمرانی کشور و صنعت داربست ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی و ماشین آلات پیشرفته در راستای تحقق اهدافی چون استاندارد سازی و فناوری های نوین ساختمانی گام بردارد . 

با چنین رویکردی که تامین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان در اولویت قرار گرفته ، ساختارها و فرآیندهای خدمات دهی این شرکت به شرح ذیل معین گردیده است : 

  • طراحی و تولید انواع بست و اتصالات داربستی استاندارد ( محصولات با نشان استاندارد ملی 10305 )
  • ریخته گری و تولید انواع قطعات چدنی ( شامل دریچه های منهول ، قطعات یدکی آسانسور ، خودرو ، ماشین آلات راه سازی و راه آهن و ... )
  • ریخته گری و تولید قطعات یدکی پروژه های عمرانی ( نفت و گاز و پتروشیمی و دریایی و ... )
  • روند آماده سازی محصولات ( تولید ، کنترل کیفی و ارسال نمونه جهت آزمایش ، تائید و نظارت کارشناسان ، بسته بندی و کد گذاری بر اساس استاندارد ISO)

دانش فنی و تجربه گروه بازرگانی و تولیدی چدن ریزان پیشرو در زمینه طراحی و تولید انواع بست های داربستی سبب شده است که ساختار ها و فرآیندهای خدمات دهی رفته رفته کامل تر گردیده و بر اساس نیاز مشتریان شرکت به شکل استاندارد درآید . همچنین ارائه محصولات با کیفیت عالی باعث شده که فعالان عرصه محصولات داربست فلزی به همکاری مستمر با این شرکت ادامه داده و در مرور زمان به این مجموعه شمار زیادی از موفق ترین افراد و شرکت های پویا در عرصه صادرات ، توزیع  و مصرف محصولات داربستی افزوده شود . 

اعتماد مشتریان و خوش نامی چدن ریزان پیشرو بزرگترین سرمایه این شرکت بوده و کسب رضایت مشتریان بر اساس تنوع شرایط فروش ، ارائه خدمات واقعی پس از فروش و ارسال کاملا رایگان محصولات با برند دارکوب بزرگترین ارمغان این مجموعه می باشد . 

 

بیشتر
بهترین پروژه ها و مشتریان ما

پروژه ها و مشتریان

6

پروژه ها

35

محصولات

1

نمایندگی ها